SERVIS:

Opravy záruční
Opravy pozáruční
Výměny dílů
Pravidelný servis
Seřízení oken
Promazání oken
Utěsnění oken

SERVIS A OPRAVY

Našim zákazníkům jsme samozřejmě k dispozici po celou záruční dobu - jejich případné reklamace řešíme expresně a v co nejkratším možném termínu. Máme k dispozici převážnou část náhradních dílů a komponentů, které jsou obvykle k opravě či servisu potřeba.

Dále nabízíme jak pozáruční opravy tak i opravy produktů, které nejsou přímo od nás. Snažíme se vadu uvést do původního stavu hned na místě. Pokud to není takto možné, navrhneme zákazníkovi jiné řešení.

Naši technici jsou proškolení na co největší škálu produktů, aby byli schopni převážnou většinu oprav zvládnout hned na místě.

SERVIS OKEN

Plastová, dřevěná euro a hliníková okna a dveře Vám při správné montáži a pravidelné údržbě můžou sloužit mnoho desítek let.

Pro správnou funkci je nutné počítat s tím, že běžným používáním, vlivem teplot a roztažnosti materiálů, je nutné občas provést seřízení plastových oken a mazivem ošetřit kování.

V případě zanedbání těchto úkonů může dojít k nezvratnému poškození u jinak zachovalých a funkčních oken a následnému nákladnému servisu oken při výměně jednotlivých dílů. Nenechte servisní prohlídku až na poslední chvíli!

Naše kompletní údržba zahrnuje:

  • Seřízení celoobvodového kování jednotlivých okenních a dveřních křídel
  • Nastavení optimálního přítlačného sevření (těsnosti)
  • Utažení kliček
  • Kompletní kontrola šroubových spojů a celkového chodu kování
  • Mazání univerzálním mazivem všech pohyblivých částí celoobvodového kování
  • Upozornění na zjištěné skryté závady a návrhy řešení oprav.

SERVIS:

Napište nám: