SunStop

Roleta je určena pro venkovní použití, instaluje se zvenčí do okenního rámu. Jejím hlavním účelem je ochrana interiéru před tepelným slunečním zářením a ztlumení ostrého slunečního světla na optimální míru.

Přednosti rolet SunStop

Disponuje vynikajícími parametry protitepelné ochrany interiéru. Dosahuje optimálních světelných podmínek v místnosti. Zajišťuje vizuální kontakt s venkovním prostředím. Široká nabídka barev a odstínů látek. Dokonalý, moderní design. Hliníková kazeta chránící toč s navinutou látkou. Jednoduchá obsluha, spolehlivost a životnost. Velmi nízká cena v porovnání s výrobky s podobným účelem. Kazeta a ostatní hliníkové komponenty v základu v bílé, šedé nebo hnědé barvě, na přání možno lakovat do libovolného odstínu.

Exteriérová tkanina Soltis

Exteriérová tkanina Soltis je určena pro venkovní použití, čemuž odpovídá technologie výroby. Základní osnova z polyesterového vlákna je po utkání fixována a rovnoměrně napínána speciální technologií Precontraint. Je tak dosaženo maximální tvarové stability v podélném i příčném směru. Poté je tkanina opatřena ochrannou vrstvou PVC, která zaručuje 100% odolnost a dlouhou životnost i v náročných venkovních podmínkách.

Tkanina Soltis se vyrábí v mnoha odstínech - rozděluje se na řadu 86 s menší hustotou tkaní a na hustěji tkanou řadu 92. Díky perforaci je Soltis částečně průhledná, a tak vám umožňuje pohled ven, ale nikoliv opačně. I přes tuto perforaci dokáže zadržet až 90 % tepelného záření, a tak zabraňuje přehřívání interiéru.